Pavadīt biznesa pārrunas neformālajā gaisotnē dažu soļu attālumā no lidostas, vai novērsties no lietišķiem jautājumiem draudzīgajā sarunā – vispatīkamāk to darīt “airCafé” kafejnīcās. Pie mums viss, sākot ar interjeru, līdz apkalpojošā personāla smaidam rada saulaina un labi pavadīta laika sajūtu.

Kopš 2009. gada mūsu pavāri ar pārsteidzošu izdomu, čaklām rokām un rūpību katru dienu gatavo pusdienas kafejnīcas viesiem Starptautiskās lidostas „Rīga” apkaimē.

“airCafé” ēdienkartē Jūs vienmēr atradīsiet tradicionālo mājas virtuvi, kā arī pašus zināmākos un iecienītākos Eiropas virtuves ēdienus, kuri pagatavoti tikai no svaigākajiem produktiem.

Katru dienu piedāvājam izvēlēties no plašā svaigo salātu, dažādos veidos pagatavoto gaļas un zivju ēdienu, veģetāro ēdienu un saldo ēdienu klāsta.

Jūs varat nobaudīt paša kombinētas pusdienas par demokrātiskām cenām vai vienkārši izvēlēties Dienas piedāvājumu, kas mainās katru dienu. Tiem, kuri steidzās vai vēlas pacienāt kolēģi ar gardu maltīti, piedāvājam izvēlēto ēdienu līdzi ņemšanai termokārbās.

Papildus piedāvājam grupu ēdināšanu un kafijas pauzes konferenču, semināru u.c. pasākumu viesiem pēc iepriekšējā pasūtījuma.

“airCafé” – spilgta garša katru dienu!