Par mums

 
 


airCafe tīkls apvieno 3 kafejnīcas Starptautiskās lidostas „Rīga” apkaimē. Kopš 2009.gada mūsu pavāri ar pārsteidzošu izdomu, čaklām rokām un rūpību katru dienu gatavo pusdienas kafejnīcas viesiem.

 

Pašas labākās sabiedriskās ēdināšanas tradīcijas, pavāru pieredze, elegants iekārtojums, mājīga atmosfēra un mūsdienīgs interjers lieliski kalpo lietišķām pusdienām. Biznesa pusdienas lietišķiem cilvēkiem ir neatņemama darba dienas sastāvdaļa. Ja lūkojamies uz ikdienu, kad nepieciešams ātri papusdienot un vienlaikus netraucēti aprunāties par darbu, vai citām gana svarīgām tēmām, tad airCafe būtu piemērotākā vieta.

 

Nāciet un iekārtojaties ērtāk! Mūsu kafejnīcās Jūs sagaida laipna, cienīga un kvalitatīva apkalpošana, gardi, daudzveidīgi un veselīgi ēdieni. airCafe ēdienkartē Jūs vienmēr atradīsiet tradicionālo mājas virtuvi, kā arī pašus zināmākos un iecienītākos Eiropas virtuves ēdienus, kuri pagatavoti tikai no svaigākajiem produktiem.

 

Katru dienu piedāvājam izvēlēties no plašā svaigo salātu, dažādos veidos pagatavoto gaļas un zivju ēdienu, veģetāro ēdienu un saldo ēdienu klāsta. Jūs varat nobaudīt paša kombinētas pusdienas par demokrātiskām cenām vai vienkārši izvēlēties Dienas piedāvājumu, kas mainās katru dienu.

 

Tiem, kuri steidzās vai vēlas pacienāt kolēģi ar gardu maltīti, piedāvājam izvēlēto ēdienu līdzi ņemšanai termokārbās.

 

Pie mums Jūs varat atpūsties un ieturēt maltīti arī neatraujoties no svarīgiem darbiem, jo visās mūsu kafejnīcās pieejams bezmaksas Wi Fi internets.

 

Papildus piedāvājam grupu ēdināšanu un daudzveidīgās kafijas pauzes konferenču, semināru, mācību u.c. pasākumu viesiem pēc iepriekšējā pasūtījuma.Kafejnīcas airCafe – spilgta garša katru dienu!